Motto: „Úsměv je světlo, které při pohledu do očí naznačí, že srdce je doma.“
cs | en | de
Je třeba instalovat nový Flash Player.

Novinky a zprávičky

ZOBRAZIT FOTOGRAFII

Návštěva první dámy v našem domově

Datum zveřejnění: 31.05 2017

Dnes, hodinu před polednem nás poctila svojí návštěvou první dáma a manželka prezidenta, paní Ivana Zemanová, která měla svůj program v rámci třídenní návštěvy pana prezidenta v kraji. Přijela v doprovodu manželky hejtmana Jihomoravského kraje, paní Jany Šimkové. 

Po přivítání si prohlédla prostory domova, osobně se setkala se seniory a popřála paní Marii M. k zítřejším narozeninám. Dále se pozdravila s paní Marií P., se kterou se potkala před sedmnácti lety na zámku v Mikulově a paní Marie má z tohoto setkání památku - společnou fotografii. Poté se setkala se seniory ve společenské místnosti a na zahradě domova a s každým se osobně pozdravila.

Na závěr návštěvy předala pro naše seniory drobné pozornosti a od nás paní Zemanová dostala: na přivítanou květiny, které nám připravilo a krásně naaranžovalo květinářství Edenky z Mikulova a při rozloučení dárkové kazety s vínem od vinařství Červinka z Horních Věstonic a vinařství Rauš z Mikulova. Při posezení v altánku na zahradě byly ke kávě nabídnuty výborné domácí koláčky, které upekla paní Růžena K., bydlící v bytě DPS.

Vše bylo naší organizaci poskytnuto sponzorsky, za což děkujeme!ZOBRAZIT FOTOGRAFIIZOBRAZIT FOTOGRAFII
ZOBRAZIT FOTOGRAFIIZOBRAZIT FOTOGRAFII
ZOBRAZIT FOTOGRAFIIZOBRAZIT FOTOGRAFII
ZOBRAZIT FOTOGRAFIIZOBRAZIT FOTOGRAFII
ZOBRAZIT FOTOGRAFII

Aktualita je zařazená v kategoriích: